erasmus2014Dołącz do największej organizacji studenckiej na świecie. Zdobądź niezbędne doświadczenie z AIESEC Białystok! Sesja powoli dobiega końca? Zaczynasz szukać nowych możliwości i pragniesz poznać nowych ludzi? Już 27 stycznia rusza rekrutacja do organizacji studenckiej AIESEC Białystok. Dołącz do grona 86 000 studentów i aplikuj do 18 lutego na www.aiesec.pl/bialystok Studia są prawdopodobnie ostatnim etapem przed wejściem w dorosłe życie.

W obecnych czasach wyższe wykształcenie nie gwarantuje znalezienia pracy. Coraz większą rolę na rynku pracy oraz w życiu zawodowym odgrywają umiejętności miękkie. Najprostszym sposobem, aby je poprawić jest aktywność w organizacjach studenckich. Największą z nich jest właśnie AIESEC.

W AIESEC działa obecnie ponad 86 000 członków ze 124 krajów. Organizacja wspiera studentów w odkrywaniu i rozwoju umiejętności w obszarach takich jak m.in. marketing, sprzedaż czy HR. Pomagają w tym liczne szkolenia oraz konferencje zarówno na szczeblu lokalnym jak i międzynarodowym. Należy pamiętać, że AIESEC jest organizacją międzynarodową.

Kontakt z zagranicznymi praktykantami odwiedzającymi Białystok pozwoli Ci nawiązać międzynarodowe przyjaźnie, poznać egzotyczne kultury oraz poprawić umiejętność porozumiewania się w obcym języku. Nie trzeba wyjeżdżać, aby poczuć się jak za granicą.

Aplikacja na stronie www.aiesec.pl/bialystok otwarta do 18 lutego.